На честь нескорених Міст – Героїв висаджено садженці

Дата: 03.05.2022 11:54

Фото без описуІмена нескорених міст - Херсона, Миколаєва, Харкова, Гостомеля, Києва, Чернігова, Бучі, Ірпеня, Охтирки, Маріуполя – увічнили жителі Соколівської громади у своїх селах.

Люди вийшли на весняну толоку і на честь міст-героїв висадили саджанці дерев — сосен, берізок, абрикос, бузку та інших.

До акції долучилися жителі Соколівського, Миколаївки, Іванівки, Вишняківки, Диминого, Вільного, Карлівки, Назарівки, щоб підтримати жителів зруйнованих міст і тих вимушених переселенців, які знайшли прихисток у громаді.

У весняній акції взяли участь працівники сільської ради на чолі з головою Інною Завірюхою та депутати сільської ради Олег Лунгул та Микола Савчук.

Люди охоче садили саджанці, які безплатно дали В’ячеслав Фральонок із Соколівського, Валентина Фоменко з Вишняківки, підприємці Олександр Павленко і Микола Савчук з Назарівки, у Карлівці люди зібрали гроші, щоб придбати кущі бузку для алеї нескорених міст-героїв.

Війна закінчиться, зруйновані міста відбудуємо, а на їхню честь по всій Україні підростатимуть молоді дерева, як символ нескореності духу і вічного життя.