Від перемоги у футболі — до Перемоги ЗСУ

Дата: 24.05.2022 09:15

Фото без описуНа стадіоні ФК “Інгул” у Первозванівці відбувся благодійний турнір з футболу на Кубок “Слава ЗСУ”, під час якого на підтримку наших військових зібрали 50 тисяч гривень. Організаторами змагань стали Кіровоградська обласна та Кропивницька районна асоціації футболу за підтримки президента клубу “Інгул” Євгена Фоменка. Участь у турнірі взяли 14 футбольних команд з Кропивницького району. Соколівську територіальну громаду представляли дві команди — ФК “Скіф” та збірна Соколівської ТГ.

Після жеребкування футбольні змагання відбувалися у два етапи: “Кубок переможців” і “Кубок нескорених”.

Після гарячої боротьби у “Кубку переможців” першість здобула ФК “Інгул” (Первозванівка), фіналістом стала ФК “Січ” (Кропивницький).

У “Кубку нескорених” перемогла ФК “Технополь” (Федорівка), а фіналістом стала збірна Соколівської ТГ.

Кращим воротарем турніру визнали Артема Гросула із Назарівки, який грав за збірну Соколівської ТГ.

За результатами змагань ФК “Скіф” вийшла у чвертьфінал, де поступилася збірній команді Северинки.

Переможці футбольного турніру в нагороду отримали Кубок, а всі учасники змагань — грамоти. Але головний приз турніру — 50 тисяч гривень. Гроші зібрали учасники благодійного заходу, а також виручили на двох аукціонах, де продали м’яч із підписами гравців і футболку з легендарним мемом “Доброго вечора, ми з України!”. Усі кошти, зібрані під час благодійного футбольного турніру, організатори передали українським захисникам. І це наш футбольний внесок у загальну Перемогу на рашистськими загарбниками. Слава Україні! Слава ЗСУ!