Підприємства Кіровоградщини потребують

Дата: 27.05.2022 10:22

Фото без опису- кухарів

Заклади харчування Кіровоградської області потребують кухарів. Щодо зарплати, то роботодавці готові платити своїм працівникам від 6 500 до 9 730 гривень.

- бухгалтерів

Підприємства, установи та організації Кіровоградської області потребують бухгалтерів. Заробітна плата, яку пропонують роботодавці таким фахівцям, становить від 6 500 до 16 000 гривень.

- електрогазозварників

На підприємствах Кіровоградщини є робота для електрогазозварників. Роботодавці готові платити своїм працівникам від 4 401 (0,5 ставки) до 12 700 гривень.

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи та маєте бажання працевлаштуватися, звертайтеся до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Світловодської міськрайонної  та районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Щоб дізнатися про інші вакансії, перейдіть за посиланням: https://is.gd/LQ66ql на сайт Кіровоградського обласного центру зайнятості чи за допомогою чат-боту державної служби зайнятості у Telegram @DCZWorkNowBbot самостійно оформляйте підписку на останні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього достатньо знайти та запустити наш чат-бот @DCZWorkNowBbot і послідовно обрати розділи: «Громадянам» – «Пошук роботи» і підписатися на розсилку за регіоном чи галуззю.

Нагадаємо, що служба зайнятості має можливість навчити за професіями, затребуваними на ринку праці. З графіком навчання можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.