Цікавить вирощування рослин? Поєднайте дохід із хобі – долучайтесь до курсів

Дата: 01.06.2022 09:27

Які помилки частіш за все допускаються під час вирощування рослин та як їх уникнути? Чим «підгодовувати» насадження для кращого результату? Вас це цікавить? Тоді для вас буде корисною інформація на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у відкритому ґрунті», які організовує служба зайнятості.

Навчання стартує 06 червня 2022 року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Що на вас чекає? Основи галузевої економіки і підприємництва, а також агрономії.  Особливості вирощування, технологія зберігання плодів, ягід і овочів, методи боротьби зі шкідниками і хворобами плодово-ягідних та овочевих культур.

Умови направлення на навчання:

• освіта професійно-технічна;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання проводиться безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до відділу активної підтримки безробітних  Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за телефоном (0522) 24-47-96.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1.