Полюбляєте смачно готувати? Служба зайнятості пропонує навчання

Дата: 20.06.2022 11:21

Якщо ви полюбляєте смачно готувати для своїх рідних, близьких та друзів, то професія кухаря саме для вас! Ніколи не пізно почати опановувати щось нове, коли є бажання. Тим паче, що вмілий кухар ніколи не залишиться без роботи.

Або ж, можливо, у вас є мрія – започаткувати власну справу чи відкрити свій ресторан? Тоді служба зайнятості допоможе отримати базові знання однієї із найпопулярніших професій.

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання кожного, хто мріє опанувати професію кухаря. Старт уже 23 червня 2022 року, тому поспішайте реалізовувати себе у бажаній сфері.

Лише за 5,5 місяця ви навчитеся тішити смакові рецептори вже не тільки своїх знайомих.

Умови навчання: повна загальна середня освіта, вік – не менше 18 років, медична довідка та особова медична книжка.

Після навчання ви зможете впевнено та професійно готувати різноманітні страви як у ресторанах, кафе, кафетеріях, так і у дитячих садках, лікарнях та на підприємствах.

Переймаючи знання та постійно розвиваючись, можна самостійно впевнено пройти шлях від помічника кухаря до шеф-кухаря в елітному ресторані.

Не відкладайте свою мрію на потім!

Якщо вас зацікавила інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або за телефонами, вказаними тут https://cutt.ly/OJ48QYR

Нагадаємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут https://cutt.ly/3Jdtth5.