До уваги жителів Соколівської територіальної громади!

Дата: 20.06.2022 16:47

Фото без описуНа виконання Конституції України, Законів України «Про оборону України», «Про військовий обов’язок і військову службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Постанови КМУ №74 від 06.02.2019 р. №1138, від 18.11.2020р. №265, від 07.02.2022 р. та розпорядження Кропивницького РТЦК та СП №7/9 від 16.06.2022 р. рекомендуємо військовозобов’язаним віком від 18 до 60 років, які зареєстровані та проживають, в тому числі і внутрішньо переміщені особи,  на території Соколівської сільської ради до 22.06.2022 року звернутись до сільської ради або до старости відповідного старостинського округу для отримання роз’яснень щодо подальших дій.

Відповідно до роз’яснень Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки військовозобов’язаних, які ухиляються від виконання військового обов’язку будуть подаватись до органів Національної поліції для їх розшуку, затримання і доставки.