У якому центрі зайнятості можуть зробити запис про виплату допомоги по безробіттю?

Дата: 22.06.2022 14:08

У трудовій книжці безробітного запис про початок, поновлення, скорочення та припинення виплати допомоги по безробіттю робить посадова особа базового центру зайнятості (філії обласного центру зайнятості, далі – центр зайнятості). Це передбачено вимогами законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у період воєнного стану запроваджені спеціальні норми законодавства, якими спрощена процедура зміни центру зайнятості. Вищевказані записи до труФото без описудової книжки безробітного може внести посадова особа центру зайнятості за місцем звернення безробітного. У цьому випадку не важливо, яким центром зайнятості прийняті відповідні рішення.

Але, звертаємо увагу - якщо ж брати стандартну ситуацію, то такі записи вносяться у тому центрі зайнятості, де призначалася виплата допомоги по безробіттю.

Слід зазначити, що у разі припинення виплати допомоги усі такі записи засвідчуються особистим підписом посадової особи та печаткою центру зайнятості.