Шановні жителі громади!

Дата: 22.07.2022 10:59

Фото без опису                І знову, страшна і непоправна втрата…

17 липня2022 року, захищаючи Україну від ворога, загинув наш земляк ЧУПАЙДЕНКО Євгеній Олександрович.

Євгеній Олександрович народився 21 лютого 1981 у с.Соколівське.

Навчався у Соколівській загальноосвітній школі, потім у професійно-технічному училищі №8 м. Кіровограда, проходив строкову службу у лавах ЗСУ.

Він був чуйною, доброю, відповідальною людиною! Люблячім чоловіком, батьком, дідусем.

У 2015-2016 роках знаходився в зоні АТО Луганської області. Отримав подяку за відданість Батьківщині.

Повернувшись додому, повернувся на своє робоче місце ТОВ "Черняхівські ковбаси", де пропрацював 17 років.

Він вважав, що жах війни більше не побачать, але 26 лютого 22-го року його життя знов змінилось…. «повістка,сумка і кляті орки».

5 місяців боротьби за свободу за Україну, за життя своїх дітей та онуків, щасливе майбутнє. Євгеній героїчно загинув у селищі Новодонецьке, Донецької області від тяжких осколкових поранень.

Молитвою і добрим словом згадайте Героя, який віддав своє життя за наше майбутнє.

Прощання з Євгенієм Олександровичем та похорон відбудуться 23 липня 2022 року о 13:00 у с. Соколівське за адресою вул. Карпенка-Карого, 6.

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!

23 липня 2022 року у Соколівській громаді оголошено одноденний траур.