Реєструйся лише сьогодні: жінки Кіровоградщини можуть стати айтішницями, директорками та дизайнерками

Дата: 05.08.2022 14:00

Фото без описуВашій увазі пропонується освітня програма БУДЬ, яка реалізується громадською організацією INSCIENCE.

Реєстрація триває до 19:00 4 серпня 2022 року

Вона допоможе українкам здобути нову освіту, роботу в ІТ та креативних індустрій.

Організація INSCIENCE популяризує науку та створила платформу, що стане путівницею і помічницею, плечем і підтримкою на професійному шляху всіх жінок, які цього потребують. Ця платформа створена за підтримки Європейського Союзу та реалізується разом з ООН Жінки та ЮНФПА.

Будь айтішницею. Будь дизайнеркою. Будь розробницею чи тестувальницею.

Обирай нову професію для себе – і будь фахівчинею за підтримки експертів та експерток зі сфери IT та спеціалістів з відбору персоналу, які працюватимуть особисто з вами. Навчатися протягом життя – це суперсила кожної людини незалежно від віку.

З учасницями працюватимуть понад сотня фахівців та фахівчинь з найкращих українських та глобальних компаній. Протягом трьох тижнів вони допомагатимуть оновити резюме та портфоліо, підготуватися до співбесід, здобути необхідні навички та досягти обрані кар’єрні цілі.

Ментори та менторки, фахівці та фахівчині з найкращих українських та глобальних компаній підтримують жінок у пошуку роботи.

Взяти участь у відборі можуть українські жінки незалежно від віку, досвіду чи місця перебування.

Дізнатися про платформу більше та зареєструватися: https://inscience.io/be/.