Дорогі жителі громади!
Сьогодні, разом із усіма українцями, ми відзначаємо День Державного Прапора.
Із цим символом наш народ утвердив свою державність, соборність і самостійність. Із ним українці йшли на захист своїх прав та свобод у різні часи, під цим символом сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російських окупантів. Як найдорожчий оберіг у бій вони беруть наш прапор.
Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо цінність і значення для нас нашого стягу, адже наші захисники на фронті, наші люди у містах і селах під жорстокими обстрілами платять за нього найвищу ціну — життя. Чимало наших земляків поклали голови, боронячи державу і буквально скроплюючи знамено України власною кров’ю. Наші воїни помітили, що жовтий і блакитний кольори прапора від людської крові змінюються на чорний і червоний — стяг, що символізує одвічну боротьбу українського народу за власну свободу.
За нашу Україну ми битимемося до останньої краплі крові!
Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!
З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха