До уваги жителів Вільненського старостинського округу!

Дата: 07.09.2022 11:33

Фото без описуУ зв’язку із звільненням старости Вільненського старостинського округу, надання адміністративних та соціальних послуг буде здійснюватись у Центрі надання адміністративних послуг Соколівської сільської ради за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 68.

А саме:

• видача довідки про реєстрацію місця проживання особи;

-  видача довідки про склад сім’ї (про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб);

- видача довідки в нотаріальну контору на оформлення спадщини; - посвідчувати заповіти (крім секретних)

- видача дублікату посвідчених документів;

- засвідчення достовірності копій (фотокопій) документів і виписок з них;

- прийняття заяв про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій та пільг.

- про державну допомогу сім’ям з дітьми, а саме:

- про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

- про пільги на придбання твердого палива, скрапленого газу.

По земельним питанням:

- довідка для надання дозволу на розроблення технічної , проєктної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

- зміна цільового призначення земельної ділянки;

- відмова від земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні у разі добровільної відмови землекористувача;

- надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та інші заяви по земельним питанням .

Телефони для довідок: 095-915-98-08, 068-133-70-55

Прийом громадян по особистим питання буде здійснюватись Соколівським сільським головою та заступниками сільського голови з питань діяльності виконавчих органів за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23. Попередній запис здійснюється за телефоном: 066-663-42-88, 068-453-88-70