Успіхи Ярослава Барановського

Дата: 13.09.2022 09:48

Фото без описуПротягом всього спортивного сезону із 1 квітня 2022 року вихованець відділення велоспорту КЗ «Соколівської ДЮСШ «Колос» Ярослав Барановський, який входить до резерву збірної України з велоспорту (шосе), був запрошений для тренувань у складі команди італійського велоспортивного клубу «G.S. Massi Supermercati» у провінції Bergamo, місто Palazzago. Ярослав гідно представляв клуб «G.S. Massi Supermercati» на змаганнях континентального рівня. Клуб "G.S. Massi Supermercati" займав призові місця у командному заліку, що є беззаперечним досягненням кожного з членів команди, у тому числі і Ярослава, який став наймолодшим учасником клубу у старшій віковій групі.

На наступний спортивний рік Ярослав став кандидатом на поновлення тренувань та участь у змаганнях у складі команди "G.S. Massi Supermercati".

До України прибув у піднесеному спортивному настрої, готовий до майбутніх перемог та тренувань зі збірною командою України. Ярослава радо зустріли вихованці та тренер відділення велоспорту Віктор Тарасенко.

Вітаємо нашого спортсмена вдома та бажаємо наснаги, витримки, міцного здоров’я та майбутніх перемог!