Кваліфіковані працівники та соціальна підтримка: семінари для роботодавців

Дата: 16.09.2022 08:23

Сьогодні розв’язання питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці центрів зайнятості з роботодавцями.

Державна служба зайнятості допомагає роботодавцям отримати не тільки кваліфікованих працівників, а і соціальну підтримку. Для працедавців влаштовують інформаційні заходи, де інформують про актуальні питання, що стосуються сфери зайнятості.

Так, під час інформаційних семінарів з роботодавцями «Співпраця служби зайнятості та роботодавців відповідно до вимог чинного законодавства про зайнятість населення» звертають увагу на:

• послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям, у тому числі порядок надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні;
  • надання компенсації єдиного внеску за працевлаштованих безробітних на нові робочі місця;
  • можливість організації професійної підготовки та підвищення кваліфікації безробітних у навчальних закладах та безпосередньо на виробництві на замовлення роботодавців;
  • організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

Під час семінарів фахівці служби зайнятості зупиняються і на проблемі легалізації трудових відносин та наголошують на змінах у трудовому законодавстві.

Корисною є інформація і про можливість створення власного Електронного кабінету роботодавця на вебсайті Державної служби зайнятості.

Такі інформаційно-довідкові заходи дають можливість роботодавцям отримати вичерпні кваліфіковані відповіді на питання від профільних фахівців та індивідуальну консультацію щодо послуг служби зайнятості.

Ви роботодавець? Шукаєте працівників?

Є питання сфери зайнятості? Зверніться за допомогою до фахівців центрів зайнятості чи філій обласного центру зайнятості за контактами: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Ми є у Telegram-каналі t.me/dcz_kir.