Наші велосипедисти знову серед найкращих!

Дата: 19.09.2022 16:26

Фото без описуВихованці Соколівської ДЮСШ «Колос» вибороли призові місця у відкритому чемпіонаті Кіровоградської області та відкритому чемпіонат міста Кропивницького, присвячені пам’яті ЗТУ Сергія Симоненка та Дню міста з велосипедного спорту (крос), що відбулися 17-18 вересня в обласному центрі.

Змагання проходили в лісовому масиві “Добруджа”. Участь у них взяли 148 спортсменів з Кіровоградської, Полтавської, Харківської, Донекцької, Миколаївської, Черкаської областей, м. Знамянка, с. Мошорине, с. Соколівське, смт. Новгородка, м. Кременчук

Вихованці Соколівської ДЮСШ «Колос» виступили гідно. В індивідуальній гонці всі велосипедисти увійшли в десятку кращих спортсменів у своїй віковій групі.

В естафеті перше місце у збірній команді Кіровоградського регіону виборов Станіслав Басистий, третє місце в команді МІХ у своїх вікових групах зайняли Святослав Шило і Назар Гулак.

Переможці та призери змагань отримали дипломи та медалі.