Шановні працівники закладів дошкільної освіти Соколівської громади!

Дата: 25.09.2022 10:33

Фото без описуЩиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Цього року у вас мало би бути радісне і світле свято разом із вашими вихованцями, яким ви самовіддано даруєте материнське тепло і любов. Проте війна порушила наші плани і змінила наше життя. І сьогодні ви проявляєте надзвичайну чуйність і турботу про ваших маленьких підопічних у надзвичайних умовах.

Керівники закладів, вихователі, кухарі та інші працівники дитячих садочків – це ті люди, які щодня зустрічають малюків, дарують їм щирі посмішки, годують смачними обідами, знайомлять зі Всесвітом, його красою та філософією, мудрістю та законами життя.

Цього року ваше професійне свято особливе, обпалене війною… Попри все на світі, педагоги тримають свій освітянський фронт, аби наші захисники були впевнені, що позаду – міцний та впевнений тил.

Дякую вам за вашу мудрість, терпіння і самовідданість. Ви одні з перших, хто став у стрій, щоб підтримати наших захисників на фронті, ви готували обіди, збирали необхідну допомогу, плели сітки, ви відгукнулися на людську біду і проявили милосердя до вимушених переселенців, яких прихистила наша громада, поділилися найнеобхіднішим, аби нагодувати й обігріти цих людей, підготували безпечні місця й укриття для вихованців і працівників дошкільних закладів. І сьогодні, зі щемом у серці, під час тривог ви ховаєте сонних дітей в укриття, щоб зберегти їхні життя.

Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха

дошкільної освіти Соколівської громади!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським Днем дошкілля!

Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!

З повагою Соколівський сільський голова Інна Завірюха