Соколівське приймало учасників обласних спортивних змагань

Дата: 03.10.2022 11:20

Фото без опису1 жовтня у село Соколівське приймало учасників обласних спортивних ігор серед команд міських територіальних громад Кіровоградської області 2022 року.

Змагання відбулися за ініціативи громадської організації «Кіровоградська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та за підтримки управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації.

У змаганнях взяли участь 5 команд – Бобринецька, Долинська, Маловисківська, Олександрійська та Помічнянська міські громади. На офіційному відкритті учасників змагань привітали Учасників змагань привітали Соколівський сільський голова, голова ГО Кіровоградська ТО ВФСТ «Колос» Інна Завірюха та заступник начальника управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Щетина.

За результатами змагань кращою міською спортивною територіальною громадою області у 2022 році визнано команду Долинську ТГ.

Друге місце посіли спортсмени з Бобринецької громади, а третіми стали Олександрійці.

Змагання проходили з семи видів спорту – футзал, волейбол, шахи, шашки, теніс настільний, гирьовий спорт та дартс.

Переможці та призери в особистому та загальнокомандному заліку були нагороджені медалями, грамотами та кубками ГО «Кіровоградська ТО ВФСТ «Колос».