Новини велоспорту

Дата: 11.10.2022 10:40

Фото без опису8-9 жовтня у с. Мошорине, Суботцівської громади відбувся відкритий чемпіонат Кіровоградської області в парній естафеті та Всеукраїнські змагання з велокросу на Кубок ТОВ «»Рос Агро», присвячені Дню села Мошорине. У змаганнях взяли участь 138 спортсменів з Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської та Черкаської областей.

За результатами змагань, наші велосипедисти, вихованці КЗ "Соколівська дитячо-юнацька спортивна школа " Колос" (тренер Віктор Тарасенко) посіли наступні місця.

У естафетній гонці 4 місце посів Басистий Станіслав (юнаки 2007-2008 р.н.), а у груповій гонці він був шостим серед 48 учасників. До речі, Станіслав за результатами змагань виконав норматив І дорослого розряду!

Ярослав Барановський та Кирил Тімофєєнко стали сьомими у парній гонці (чоловіки) та увійшли у 10 найкращих.

За підсумками змагань наші велосипедисти включені до складу збірної команди Кіровоградської області для участі у Чемпіонаті України з велоспорту, який пройде у м. Кропивницький 5-6 листопада 2022 року.

Вітаємо наших хлопців та бажаємо подальших спортивних перемог!