Соколівська громада
Кіровоградська область, Кропивницький район

Чи можуть в Україні працювати іноземці, включені до санкційних списків?

Дата: 24.10.2022 14:23
Кількість переглядів: 100

Фото без описуНі, не можуть. Це передбачено нормою статті 3 Закону України “Про зайнятість населення” (із змінами, внесеними Законом України від 21 вересня 2022 року № 2623-IX). Визначено, що не можуть призначатися на посаду або займатися трудовою та іншою діяльністю в Україні іноземці та особи без громадянства (далі - іноземці), включені до переліку осіб, пов’язаних з провадженням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції, а також іноземці, до яких застосовано спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) відповідно до Закону України “Про санкції”.

Звертаємо увагу, що така заборона стосується як іноземців, стосовно яких потрібно оформлення дозволів в Державній службі зайнятості, так і іноземців, праця яких може застосовуватися без оформлення дозволів.

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами Підтримка ДСЗ#12 Кіровоград https://t.me/dcz_kir


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь