Яка інформація зазначається в заяві про надання статусу безробітного, що подається засобами телекомунікаційного зв’язку?

Дата: 24.10.2022 14:24

Нагадаємо, що на період дії воєнного стану Кабінет Міністрів України постановою від 19 березня 2022 року № 334 (із змінами) визначив окремі особливості реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Ці особливості стосуються, зокрема, форми заяви про надання статусу безробітного, що подається за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку. Така форма була затверджена наказом Державного центру зайнятості від 21 березня 2022 року № 35. Наказом Державного центру зайнятості від 13 жовтня 2022 № 111 затверджена нова форма заяви (попередня визнана такою, що втратила чинність).

У заяві зазначається наступна інформація:

- прізвище, ім’я та по батькові шукача роботи, його реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- паспортні дані, контактні номери телефонів, місце проживання особи;

- про освіту, останнє місце роботи;

- про професію для пошуку підходящої роботи;

- чи є (чи ні) особа членом особистого селянського господарства, фермером чи членом фермерського господарства;

- чи навчається особа на денній (очній) формі навчання;

- чи є особа військовозобов'язаною.

Крім того, власним підписом особа підтверджує низку повідомлень. Зокрема, подання такої заяви свідчить, що особа не є зареєстрованою як суб’єкт підприємницької діяльності.

Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 334 (із змінами) тут: http://surl.li/djhsx

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами – https://t.me/dcz_kir