З Днем працівника соціальної сфери України

Дата: 06.11.2022 08:00

Фото без опису

Традиційно у першу неділю листопада ми вітаємо соціальних працівників із професійним святом.

Це люди, які щодня віддають тепло своїх сердець пенсіонерам, дітям-сиротам, людям із інвалідністю, нужденним.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну ваша робота стала надзвичайно важливою, адже саме соціальні працівники взяли на себе турботу про вимушених переселенців, яких війна вигнала з рідного дому.

Турботу про сотні знедолених, яких прийняла Соколівська територіальна громада, взяли на себе соціальні працівники: зустріти, допомогти з розселенням, надати необхідну допомогу, потурбуватися про ліки, продукти — усе це ваша відповідальна робота.

Милосердя, людяність, доброта - це про вас. Саме ви засіваєте у душі людей упевненість, що держава ніколи їх не залишить на самоті зі своїми проблемами, а ми всі підставимо плече, як і годиться у великій українській родині.

Щира подяка і шана вам за вашу працю! Здоров’я і достатку вам і вашим родинам, а усім нам  - якнайскорішої Перемоги і миру!

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Соколівський сільський голова Інна Завірюха