Стати манікюрником за 3 місяці! Цікаво? Звертайтеся!

Дата: 04.11.2022 10:43

Ви за умілий баланс між трендами та класикою, зручність та ефектність, простоту та елегантність, а ще ви вмієте малювати –  тоді ця пропозиція для вас!

Державна служба зайнятості пропонує вам стати майстром манікюру. Достатньо мати бажання вчитися і дарувати людям настрій!

Тож, навчання за  професію «Манікюрник» стартує 10 листопада 2022 року.

Лише за 3 місяці викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам освоїти омріяну професію, отримати базові знання з манікюрної справи та стартувати у сфері нігтьового сервісу.

Є бажання стати досвідченим та затребуваним майстром? За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.