Кіровоградська область, Кропивницький район

Наші велосипедисти знову на висоті!

Дата: 07.11.2022 11:33
Кількість переглядів: 134

Фото без опису5-6 листопада у м. Кропивницькому відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті.

У змаганнях прийняли участь 207 спортсменів з Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Луганської, Київської, Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Харківської, Донецької, Одеської областей та м. Київ.

Серед учасників змагання були і вихованці КЗ «Соколівської ДЮСШ «Колос» (тренер-викладач – Тарасенко Віктор Антонович), які гідно представили Соколівську громаду у складі Кіровоградської області в чемпіонаті України, та продемонстрували такі результати:

У перший день змагань:

у груповій гонці на 6 кіл (серед юніорів) Барановський Ярослав посів 10 місце серед 40 учасників змагань;

в особистому заліку (cеред юнаків) Басистий Станіслав виборов 6 місце серед 60 спортсменів;

Герасимов Матвій зайняв 12 місце (серед юнаківі) із 18 спортсменів;

Тимофієнко Кирило виборов 8 місце серед 20 спортсменів та виконав норматив КМСУ.

У другий змагальний день наші спортсмени відстоювали честь Кіровоградської області в командній гонці (естафета 4x1) та показали такі результати:

Барановський Ярослав виборов 1 місце;

Басистий Станіслав посів 2 місце;

Тимофієнко Кирило – 6 місце;

Герасимов Матвій – 4 місце у команді MIX та виконав норматив
I дорослого розряду.

Переможці та призери змагань отримали медалі, кубки, дипломи та цінні подарунки. Нагородження учасників проводив виконуючий обов’язки начальника управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Щетина та срібний призер олімпійських ігор, триразовий чемпіон світу, заслужений майстер спорту Олександр Симоненко.

Вітаємо наших вихованців та бажаємо подальших спортивних досягнень!