Знову непоправне горе у нашій громаді….

Дата: 07.11.2022 12:28

Фото без описуПід час виконання бойових завдань в Донецькій області 1 листопада    2022 року загинув наш земляк Олександр МАЦЕПА.

Олександр народився 30 листопада 1980 року в селі Соколівському. Навчався у Соколівській школі, далі здобував освіту у Кіровоградському технікумі механізації сільського господарства. Працював у ТОВ «Черняхівські ковбаси», звідки і пішов захищати Батьківщину від ворога.

Був люблячим батьком, чоловіком, сином, братом… Добрий, життєрадісний, працьовитий, готовий допомогти усім навколо, нічого не вимагаючи натомість.

Прощання із загиблим воїном ЗСУ, який віддав своє життя за те, щоб Україна була вільною і єдиною відбудеться 8 листопада 2022 року о 10.00 за адресою: вулиця Центральна, 21А, село Соколівське.

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

8 листопада 2022 року у Соколівській громаді оголошено одноденний траур.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!