ЗНОВУ БІЛЬ, БО ВТРАЧАЄМО КРАЩИХ….

Дата: 07.11.2022 16:44

Захищаючи Батьківщину на півдні України, 05 листопада 2022 року загинув наш захисник ТУПАЛЕНКО Сергій Анатолійович.

Сергій Анатолійович народився 01 травня 1974 року в місті Кіровограді. Проживав та навчався у селі Українка. Далі здобував освіту у Кіровоградському ПТУ №2 та Кіровоградському державному технічному університеті.  Працював слюсарем у ТОВ «Кіровоградпостач».

Був турботливим сином, найдорожчим братом, люблячим батьком для своїх синів…. Безмежно кохав свою дружину Кароліну.

Був компанійським і завжди приходив усім на допомогу. Захоплювався риболовлею та ремонтом автомобілів.

Прощання із загиблим відбудеться 09 листопада 2022 року о 10.00 за адресою: вулиця Центральна, 23, село Вільне.

Соколівська сільська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого захисника України.

09 листопада 2022 року у Соколівській громаді оголошено одноденний траур.

СВІТЛА і ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!