Соколівська громада знову у скорботі

Дата: 30.11.2022 15:13

Фото без описуКлята війна забрала життя ще одного нашого земляка — ПАВЛІЧЕНКА ВАЛЕРІЯ ЛЕОНІДОВИЧА.

Під час виконання бойових завдань у Херсонській області 01 жовтня 2022 року Валерій отримав тяжкі поранення. Лікарі реанімаційного відділення боролися за життя Захисника, проте, на превеликий жаль, 12 листопада 2022 року його життя обірвалося...

Валерій Леонідович Павліченко народився 30 жовтня 1966 року у селі Соколівське, тут прожив усе життя. Був доброю, порядною, відповідальною людиною, справжнім патріотом, який, не вагаючись, пішов захищати Батьківщину.

Прощання з Валерієм Леонідовичем та поховання відбудуться 01 грудня 2022 року о 10:00 за адресою: Кропивницький район, село Соколівське, вулиця Шевченка, 67.

Соколівська сільська рада глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким.

СВІТЛА І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЮ!