"Пункти Незламності" Соколівської сільської ради

Дата: 23.01.2023 08:26

На території СоколівськоФото без описуї сільської ради створено      "Пункти Незламності":

1. Адміністративне приміщення Соколівської сільської ради.

с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, відповідальний – начальник відділу благоустрою Соколівської сільської ради Шестерняк Іван Васильович,    телефон: 0679263697;

2. Іванівська загальноосвітня філія Соколівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

с. Іванівка, вул. Миру, 58б, відповідальна – староста Іванівського старостинського округу Дерев'янко Любов Олексіївна,  телефон: 0954774134;

3. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Карлівка, вул. Центральна, 2а, відповідальна - староста Карлівського старостинського округу Шевченко Любов Миколаївна,        телефон: 0667493457;

4. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Миколаївка, вул. Майстерюка, 56-а, відповідальна - староста Миколаївського округу Горбунова Інна Олександрівна, телефон: 0662839648.

5. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Назарівка, вул. Центральна, 19-а. Відповідальна – староста Назарівськго старостинського округу Мілецька Антоніна Володимирівна, телефон: 0664730582.

6. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Димине, пров. Центральний, 1. Відповідальна – староста Диминського старостинського округу Криж Світлана Євгенівна, телефон: 0637382508.

7. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Вишняківка, вул. Молодіжна, 7. Відповідальний – староста Вишняківського старостинського округу Шевченко Віктор Миколайович, телефон: 0662556137.

8. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Івано-Благодатне, вул. Паркова, 7. Відповідальний – староста Івано-Благодатгненського старостинського округу Лобанов Павло Анатолійович, телефон: 0553155104.

9. Адміністративне приміщення Старостинського округу.

с. Вільне, вул. Центральна, 17. Відповідальна – адміністратор Шевченко Тетяна Вікторівна, телефон: 095-388-11-15.

За потреби, ви можете зігрітися, зарядити телефони та скористатись Інтерентом (за наявності).

У випадку офіційного оголошення блекауту Пункти будуть працювати цілодобово.

Телефон для довідок - 066 663 42 88, 068 453 88 70.