Заслуженому працівнику культури України Григорію Палію — 80!

Дата: 06.12.2022 21:11

Керівник народного аматорського хору "Калина", Заслужений працівник культури Україна Григорій Андрійович Палій відзначив славний ювілей - 80-річчя.

Привітати ювіляра у Черняхівський сільський клуб-філію КЗ "ЦССБК" завітали Соколівський сільський голова Інна Завірюха, начальник відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської сільської ради Сергій Волошиновський, директор КЗ "Центральний Соколівський сільський будинок культури" Наталія Скрипніченко, учасники народного аматорського хору "Калина", онука іменинника Катерина Паталах, учасники хореографічного колективу "Лілея", а також поціновувачі народної творчості Соколівської громади.

Зі сцени лунало багато щирих та теплих слів, віршів, пісень на честь Григорія Андрійовича, авторами яких стали учасники "Калини".

Бажаємо невтомному натхненнику народного аматорського хору “Калина” міцного здоров'я, довголіття, творчих злетів, здійснення мрій і мирного неба над головою!