Дорогі жителі Соколівської громади!

Дата: 01.01.2023 12:18

Фото без описуЩиро вітаю вас із Новим 2023 роком!

Минулий рік видався надскладним, але незважаючи ні на що, ми вистояли! Не втратили віри та мужності. Натомість стали незламними та нездоланними.

Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода, яку ми виборюємо щодня, найдорожчими стали родина і рідний дім.

У ці святкові дні не всі родини зберуться за святковим столом вдома. Але хай у кожній оселі світиться тепла надія на зустріч рідних, хай буде затишно від любові близьких, бо ми знаємо, що її оберігають наші найдорожчі і найрідніші. А для наших захисників хай оберегеми стануть наші молитви, хай їхню силу і незламність множить наша підтримка і віра.

Ми впевнені, що після Перемоги наша громада стане ще кращою, заможнішою і успішною, бо всі ми стали сильнішими, згуртованішими і завзятішими.

У цей Новий рік у нас на всіх одне бажання — якнайшвидша Перемога України, а наші захисники хай повертаються додому живими.

Віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Соколівський сільський голова Інна Завірюха