З Україною в серці

Дата: 24.01.2023 10:29

У навчальних закладах Соколівської громади відзначили День Соборності України.

День Соборності України, який щороку відзначають 22 січня, є одним із найважливіших для нашої держави. Особливе значення він має сьогодні, коли Україна б’ється з лютим російським ворогом. Тож надзвичайно важливим є виховання патріотичного духу і любові до рідної держави у юного покоління.
У навчальних закладах Соколівської громади цьогоріч це свято проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!».

До Дня Соборності України у всіх школах громади відбулися патріотичні та спортивні заходи, виховні тематичні години, флешмоби, майстер-класи, фотовиставки.

Діти створювали живий ланцюг, виготовляли обереги для наших захисників, читали вірші і малювали малюнки. Головною ідеєю усіх заходів було розуміння учнями, що ми разом, як той міцний ланцюг, станемо проти ворога та не дамо нищити, кривдити нашу землю.

Не дозволимо одягнути на нас кайдани неволі. Не шкодуючи ні душі, ні тіла захищатимемо нашу квітучу, єдину, соборну Україну. Сила нашої держави в єдності українських земель, у нашій згуртованості. Ми вкотре змушені боротися за нашу єдність, незалежність та свободу. За час повномасштабної війни, яку розв'язала росія, український народ довів, що ми сильна та незламна нація.