Засідання 31-ї сесії сільської ради

Дата: 27.01.2023 09:20

Фото без опису26 січня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання тридцять першої  сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

На сесії затверджено звіт про виконання бюджету Соколівської сільської територіальної громади за 2022 рік та внесено зміни до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2023.

Депутати затвердили Програму підтримки органів виконавчої влади на 2023 рік, внесли зміни до рішення щодо організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Соколівської сільської ради на 2022/2023 рік, погодили Інвестиційну програму Комунального підприємства «Надія» Соколівської сільської ради на 2023-2024 роки.

Було прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги громадянці громади, про передачу комунального майна Соколівської сільської ради на баланс в оперативне управління відділу культури, молоді, спорту та туризму Соколівської, а також про зняття осіб із зареєстрованого місця проживання.

У ході сесії заслухано звіт поліцейського офіцера громади за 2022 рік, прийнято рішення про відтермінування на 2 місяці проведення громадських слухань щодо обговорення кандидатури на посаду старости Вільненського старостинського округу Соколівської сільської ради.

Окрім того, депутати прийняли рішення про закріплення квартир формування фондів житла призначеного для тимчасового Проживання внутрішньо переміщеним особам, а також розглянули земельні питання.