ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЩЕПЛЕННЯ  ПТИЦІ ПРОТИ ХВОРОБИ НЬЮКАСЛА

Дата: 13.02.2023 21:31

Шановні мешканці с.Вільне !!!!

14.02.2023 року в с.Вільне з 9:00 по 12:00 в приміщенні сільського клубу ветеринарні спеціалісти Кропивницької районної державної лікарні будуть розповсюджувати вакцину для випоювання птиці проти хвороби Ньюкасла вартість вакцини – безкоштовно, вартість шприца – 5 гривень не залежно від кількості птиці.

Прохання!!! ПТИЦЮ з вечора не напувати водою до випоювання вакциною!

Контактний телефон ветеринарного спеціаліста: 0669611452 Могильний Євгеній Сергійович

Шановні мешканці с. Нова Павлівка!!!!

14.02.2023 року в с. Нова Павлівка з 9:00 по 12:00 біля приміщення сільського клубу ветеринарні спеціалісти Кропивницької районної державної лікарні будуть розповсюджувати вакцину для випоювання птиці проти хвороби Ньюкасла вартість вакцини – безкоштовно, вартість шприца – 5 гривень не залежно від кількості птиці.

Прохання!!! ПТИЦЮ з вечора не напувати водою до випоювання вакциною!  Контактний телефон ветеринарного спеціаліста: 0669611452  Могильний Є.С.

Шановні мешканці с. Соколівське!!!!

15.02.2023 року в с.Соколівське з 9:00 по 12:00 біля Соколівського сільського будинку культури та біля кафе "Жовте каченя" ветеринарні спеціалісти Кропивницької районної державної лікарні будуть розповсюджувати вакцину для випоювання птиці проти хвороби Ньюкасла вартість вакцини – безкоштовно, вартість шприца – 5 гривень не залежно від кількості птиці.

Прохання!!! ПТИЦЮ з вечора не напувати водою до випоювання вакциною!

Контактний номер телефону ветеринарного спеціаліста

0509671245- Варіченко Григорій Васильович

Шановні мешканці с. Черняхівка!!!!

15.02.2023 року в с. Черняхівка з 12:30 по 15:30 біля приміщення Черняхівського сільського клубу ветеринарні спеціалісти Кропивницької районної державної лікарні  будуть розповсюджувати вакцину  для  випоювання  птиці  проти  хвороби Ньюкасла вартість вакцини- безкоштовно, вартість шприца- 5 гривень не залежно  від кількості птиці.

Прохання!!! ПТИЦЮ з вечора не напувати  водою до випоювання вакциною!

Контактний  номер телефону  ветеринарного  спеціаліста: 0509671245 Варіченко  Григорій Васильович