Полтавський військовий коледж чекає на вас: обираємо професійне майбутнє, вступ не за горами

Дата: 15.03.2023 14:11

Полтавський військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут чекає відповідальних, патріотичних та сумлінних.

У 2023 році вступ на навчання цивільної молоді здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або лише вступних іспитів безпосередньо в коледжі. Вони проводяться у вигляді мультипредметного тестування з трьох предметів: українська мова та  математика, і на вибір фізика або історія України.

За якими спеціальностями здійснюється підготовка:

• «Комп’ютерні науки»;
  • «Телекомунікації та радіотехніка».

Звертаємо увагу, що навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні, виплачується стипендія.

На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата. Повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

Що чекає випускників по закінченню навчання:

-  гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України);

• наявність повного «соціального пакету» відповідно законодавства:
  • щорічна оплачувана відпустка;
  • безкоштовне лікування;
  • можливість подальшого навчання;
  • можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування. Крім того, сержанти (випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

Вас зацікавила ця інформація? Для отримання більш детальної інформації щодо навчального закладу, можна переглянути на сайті https://www.viti.edu.ua/college

Військовий коледж є й у Телеграм: @VKSS_VITI_bot Пишіть, готові відповісти на будь-які запитання. Також в телеграм-боті можна замовити зворотний дзвінок, подивитися відео та презентацію.