Відбулося засідання тридцять третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

Дата: 24.03.2023 08:52

Фото без опису23 березня під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання тридцять третьої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

На сесії внесено зміни до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2023, а також зміни до статутів та положень про заклади культури та спорту громади з метою приведення установчих документів у відповідність до законодавства України.

Депутати затвердили Програму "Матеріально-технічного забезпечення діяльності Кропивницького районного відділу Управління служби безпеки України у Кіровоградській області на 2023 – 2025 роки" та Програму «Оборона» на території Соколівської сільської ради на 2023 рік.  Також було затверджено Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Соколівської сільської ради та Положення про цільовий фонд Соколівської сільської ради.

Затверджено перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт на 2023 рік.

Під час пленарного засідання прийнято ряд рішень щодо реорганізації старостинських округів та про проведення громадського обговорення кандидатури на посаду старости в новоствореному  старостинському окрузі Соколівської сільської ради.

На сесії прийнято ряд рішень з адміністративно-господарської діяльності та розглянуто земельні питання.

Окрім того, депутати прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям громади.