Відбулося засідання тридцять четвертої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання

Дата: 04.05.2023 10:16

Фото без опису

04 травня 2023 року під головуванням Соколівського сільського голови Інни Завірюхи відбулося засідання тридцять четвертої сесії Соколівської сільської ради дев’ятого скликання.

На сесії внесено зміни до бюджету Соколівської сільської територіальної громади на 2023 рік, а також зміни до структури виконавчих органів Соколівської сільської ради, загальної чисельності працівників апарату ради та її виконавчих органів. Прийнято рішення про зміну назви юридичної особи “Соколівська сільська рада” та утворення служби у справах дітей Соколівської сільської ради у статусі юридичної особи.

Депутати затвердили рішення щодо безоплатної передачі комунального майна Соколівської сільської ради у державну власність Збройних сил України.

Під час пленарного засідання внесено зміни до Порядку проведення громадського обговорення (консультацій з громадськістю у формі вивчення громадської думки шляхом збирання підписаних листів) кандидатури старости в старостинських округах Соколівської сільської ради та до рішення “Про ліквідацію та створення старостинського округу Соколівської сільської ради”.

На сесії прийнято ряд рішень з адміністративно-господарської діяльності та розглянуто земельні питання.

Депутатами прийнято рішення про перейменування вулиць на території Миколаївського старостинського округу Соколівської сільської ради:

1) село Українка Кропивницького району, Кіровоградської області без зміни нумерації будівель, а саме:

- з вулиці Гагаріна на вулицю Центральна.

2) село Шостаківка Кропивницького району, Кіровоградської області без зміни нумерації будівель, а саме:

- з вулиці Гагаріна на вулицю Героїв України;

- з вулиці Пушкіна на вулицю Вишнева.

Окрім того, депутати прийняли рішення про надання одноразової грошової допомоги жителям громади.