Жительку Черняхівки привітали зі столітнім ювілеєм

Дата: 11.05.2023 15:50

Сьогодні, 11 травня, свій столітній ювілей святкує жителька села Черняхівка Соколівської громади Надія Лактіонівна Котовська.

Ювілярку з поважною датою привітали Соколівський сільський голова Інна Завірюха та начальник відділу надання соціальних послуг ЦСЗН НСП Соколівської сільської ради Наталія Шапка і побажали їй міцного здоров’я, благополуччя, сімейного затишку, щасливих років життя та з нагоди свята вручили подарунок.

Жага до життя та підтримка ближніх - ось секрет довголіття жінки. Надія Лактіонівна має п'ятеро дітей, десятеро онуків, 16 правнуків та двоє праправнуків.

Від імені всієї громади щиро вітаємо ювілярку. Бажаємо міцного здоров’я, божого благословення, дякуємо за життєву мудрість та любов до рідного краю!Фото без описуФото без опису