І знову сумна звістка з фронту...

Дата: 25.05.2023 09:35

Фото без описуЗ  сумом повідомляємо про те, що 20 травня 2023 року, захищаючи  Україну, під час виконання бойового завдання  поблизу н.п. Курдюмівка  Бахмутського району  Донецької області загинув  Герой із села Вишняківка  старший сержант  Сухий Олексій  Миколайович.

Сухий  Олексій  Миколайович  народився    08 березня 1979 року в селі  Вишняківка Кіровоградського  району  Кіровоградської   області.

Закінчив Вишняківську восьмирічку. Повну середню освіту здобув у Крупській  школі. Після закінчення  школи навчався   у    місті  Кіровоград.   Із  1997   по  1998 проходив  строкову військову  службу у Збройних силах  України. Після служби в армії  працював   у  виправній  колонії  номер 6 м. Кіровограда, місцевому господарстві ТОВ «РОС АГРО». У 2015-2016 роках брав участь у  антитерористичній  операції на Сході  України, отримав статус Учасника бойових дій,  а у 2022 роціпісля  почату повномасштабного вторгненняпішов захищати нашу землюПройшов  багато  гарячих точок російсько –української війни, мав звання  інструктора  по підготовці  кадрів  по протитанковій  обороні, був  неодноразово поранений. Мав нагороди. Посмертно нагороджений Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм  Залужним  Пам’ятною грамотою  на знак глибокої  вдячності та жертовності  служіння  у Збройних Силах України.

Щирий, добрий, порядний, доброзичливий, готовий  завжди прийти всім на допомогу. Таким залишиться назавжди в нашій  пам’яті.

У Героя  залишилась мати – Суха  Санія  Мілласкарівна, дружина – Анастасія Сергіївна, доньки- Валерія та  Євгенія , сестра – Наталія Миколаївна.

Вічна пам'ять  і вічна  слава  Герою!

Прощання  із  Сухим Олексієм Миколайовичем відбудеться  26 травня 2023 року о 10.00 год. за адресою: село Вишняківка,вул.Квіткова,12.

Зустріч    Воїна- Захисника живим коридором - о  9 год. 20 хв.