Кіровоградська область, Кропивницький район

Спортсмени із Соколівської громади змагалися у Чемпіонаті України з велоспорту

Дата: 12.06.2023 12:59
Кількість переглядів: 421

З 8 по 10 червня у м. Біла Церква проходив Чемпіонат України в олімпійських видах програми серед юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат з велосипедного спорту на шосе. За нагороди боролись понад 130 спортсменів з різних областей України. У складі збірної команди Кіровоградщини участь у змаганнях взяли двоє вихованців ДЮСШ “Колос” Соколівської сільської ради Станіслав Басистий і Матвій Герасімов.

У перший день виборювали медалі в індивідуальній гонці на час. Станіслав Басистий у гонці з роздільного старту на 10 км посів 12 місце, перевищивши результат кандидата в майстри спорту на одну хвилину. Матвій Герасімов зайняв 19 місце у цьому виді змагань.

У другий змагальний день цікава спортивна боротьба вирувала під час групової гонки у чотирьох вікових категоріях. Станіслав Басистий зайняв 21 місце, Матвій Герасімов — 43 у цьому виді гонок.

Рівень змагань і учасників був надзвичайно високий, утім наші спортсмени, Фото без описухоч і були на рік молодші від суперників у своїй віковій групі, показали гідний результат, міцний характер і силу волі. Тренує хлопців тренер-викладач Віктор Тарасенко.Фото без опису