Турнір пам’яті Героя

Дата: 24.07.2023 15:58

У селі Вільне Соколівської територіальної громади відбувся вже традиційний турнір із футболу, присвячений пам’яті Євгена Бурка, спецпризначенця ЗСУ, який загинув у 2014 році в ході російсько-української війни. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці голова Кропивницької районної військової адміністрації Віталій Пастушенко.

Участь у турнірі взяли 5 команд: «ДонДУВС», що бере участь вперше, «3-й Окремий Полк Спеціального Призначення імені князя Святослава Хороброго», «СІЧ»-фани, «Вільне» та «Аджамка».

За результатами матчів, переможцем турніру стала команда Сил спеціальних операцій, друге місце зайняла «Вільне», третє вибороли гравці команди «СІЧ»-фани, четверте – «ДонДУВС» та п’яте – «Аджамка».

Під час заходу відбувся благодійний ярмарок, головною метою якого був збір коштів для потреб ЗСУ.

Турнір відбувся завдяки ініціативі Олександра Скляревського та побратимів загиблого Героя Євгена Бурка.

Дяка та шана воїнам, котрі стоять на захисті нашої Держави та вічна пам’ять полеглим Героям.

Нагадаємо, Євген Бурко народився в селі Вільне на Кіровоградщині. З 1998 по 2008 рік навчався в Кіровській загальноосвітній школі села Вільне. Восени 2009 року Євгена призвали до лав Збройних сил. Прослуживши дев'ять місяців у Кіровоградському полку спецпризначення, він підписав контракт. 2012 року одружився, мешкав із сім'єю в рідному селі поблизу обласного центру. Любив рибалити, збирав колекцію монет. 2013 року йому було присвоєно звання сержанта. Вступив на заочне навчання, хотів стати офіцером. Сержант, заступник командира розвідувальної групи 3-го окремого полку спеціального призначення. З весни 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України. Загинув 12 червня 2014 року поблизу с. Степанівка на Донеччині. Похований у селі Вільне.