Соколівська громада знову у скорботі

Дата: 25.07.2023 14:34

У бою за Україну, її свободу і незалежність на південному фронті у Херсонській області 19 липня 2023 року загинув Пилипчук Олександр Олександрович.

Олександр Олександрович народився 06 листопада 1971 року в селі Олено-Косогорівка Кіровоградського району. Навчався в Олено-Косогорівській школі, потім отримав професію ветеринара в Компаніївському коледжі ветеринарної медицини у Компаніївці. Після навчання призваний на строкову військову службу в десантно-штурмові війська України. Після звільнення працював за спеціальністю в селі Олено-Косогорівка, займався сільським господарством, мав повагу серед односельців.

У квітні 2022 року Олександр пішов добровольцем на військову службу захищати рідну землю. Служив у військовій частині А7361, 24 бригаді 95 батальйону.

Весь час перебував на гарячих позиціях.

У Олександра Пилипчука залишилися мама, двоє синів, онук та внучка, сестра, племінники, рідні та друзі.

Прощання з Олександром Пилипчуком відбудеться 27 липня 2023 року о 10:00, за адресою: вулиця Гоголя,39, село Олено-Косогорівка, Кропивницького району.

Вічна пам’ять і слава Герою!Фото без опису