В Іванівці вшанували пам’ять Героя-атовця Анатолія Бузуляка

Дата: 31.07.2023 14:25

Фото без описуВ Іванівці вшанували пам’ять Героя-атовця Анатолія Бузуляка.
У селі Іванівка Соколівської громади вшанували пам'ять спецпризначенця 3-го полку імені Святослава Хороброго Анатолія Бузуляка, який загинув в АТО у 2014 році.
У вшануваннях взяли участь жителі села, представники Соколівської сільської ради, мама Анатолія — Галина Бузуляк. До меморіальної дошки Героя односельці поклали квіти, а юні спортсмени влаштували велозабіг на згадку про Анатолія Бузуляка. З музичним виступом на честь побратима з Кропивницького приїхав оркестр третього полку.
Учасники заходу долучилися до благодійного збору на безпілотник. Загалом зібрали понад 18 тисяч гривень.
Нагадаємо, Анатолій Бузуляк народився 29 листопада 1986 року в селі Високі Байраки Кропивницького району. Вчився у місцевій школі до 7-го класу, 2000 року родина переїхала в село Іванівка. У 2009 року Анатолій Бузуляк за власним бажанням пішов на військову службу за контрактом. У березні 2014 року поїхав захищати Україну в зону антитерористичної операції. Учасник боїв за Донецький аеропорт.
Загинув 29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання в складі розвідгрупи з рятування пілотів збитого літака СУ-25 в селі Латишеве в Донецькій області. Зайшовши на непідконтрольну територію, зустріли місцевого фермера Миколу Бутрименка. Він запропонував військовим розміститись у своєму ангарі. Слідство довело, що фермер видав бойовикам місце перебування спецпризначенців. Під час бою з 19 бійців загинули 10.