Соколівська громада знову у скорботі

Дата: 12.09.2023 14:48

Страшна війна без жалю забрала життя ще одного нашого Героя – захисника, мужнього бійця та земляка, який боронив українську землю від російського окупанта – Шеремея Андрія Васильовича.

Андрій Шеремей народився 01 грудня 1994 року в селі Олено-Косогорівка Кіровоградського району. Навчався в Олено-Косогорівській школі, потім отримав професію верстатника широкого профілю в Кіровоградському училищі №4. Після навчання призваний на строкову військову службу. В 2015 році підписав контракт із проходження військової служби в АТО, а з перших днів війни став на захист Батьківщини.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати, адже смерть найріднішої людини - велике випробування.

В Андрія залишилась дружина, донька, мама, тато, брати, друзі.

У цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна слава і вічна пам’ять Герою, який захищав Батьківщину і кожного з нас!

Прощання із загиблим відбудеться 13 вересня 2023 року о 10:00 за адресою: вулиця Степова, будинок 1, село Шевченкове.Фото без опису