До уваги жителів Соколівської громади!

Дата: 15.09.2023 09:43

Відповідно до Закону України «Про електронні комунікації», Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання п.3 протоколу наради у начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, міськими, селищними, сільськими головами від 05 грудня 2022 року №27 щодо стану надання телекомунікаційних послуг в Кіровоградській області щодо сприяння співпраці операторів мобільного зв’язку із суб’єктами господарювання області з метою живлення базових станцій мобільного зв’язку, забезпечення операторів мобільного зв’язку обладнанням та альтернативними джерелами живлення, а також надання допомоги у їх обслуговуванні та охороні.

Звертаємось до підприємств, установ, організацій, що готові надати операторам мобільного зв’язку електрогенераторні установки (ЕГУ) потужністю більше 6 кВт для підключення на договірних умовах та компенсацією паливно-мастильних матеріалів. Фото без опису