У Соколівському відбувся футбольний турнір імені Миколи Жидкова

Дата: 06.10.2023 15:31

У Соколівському відбувся футбольний турнір імені Миколи Жидкова

Фото без описуТурнір із футболу серед команд молодших юнаків закладів загальної середньої освіти Соколівської сільської ради пам'яті Миколи Жидкова відбувся у Соколівської у 05 жовтня. Участь у змаганнях взяли команди з восьми закладів освіти Соколівської територіальної громади.

На Турнірі були пристуні батьки Миколи Жидкова - Віталій Юрійович та Вікторія Павлівна Жидкови, а також Соколівський сільський голова Інна Завірюха.

🥇переможцем Турніру стала команда Вільненського ліцею Соколівської сільської ради;

🥈друге місце посіла команда Назарівської філії Карлівського ліцею Соколівської сільської ради;

🥉третє місце виборола команда Миколаївського ліцею Соколівської сільської ради.

Батьки Миколи нагородили переможців Турніру пам'ятними медалями та спортивним інвентарем, а всіх учасників пригостили солодощами.

Микола Жидков народився 23 червня 2001 року. Протягом навчання у початковій школі зарекомендував себе здібним і старанним учнем, із задоволенням виконував усі завдання. Був веселим, товариським, активним, доброзичливим.

Навчався у Кропивницькій школі №16. З 4 до 10 років займався карате, брав участь у змаганнях обласного та всеукраїнського рівнів.

Мав суто чоловіче хобі – футбол. Ним він почав займатися ще з дитинства. Віддавав цьому виду спорту багато сил і часу. До 8 класу тренувався в футбольній академії «Зірка», а в 13 років з команди «Зірка» переїхав у м. Дніпро до спортивного інтернату. Потім перейшов грати у Кременчук до професійної команди. Часто провідував батьків, які живуть у Соколівському.

До початку повномасштабного вторгнення виступав за польський клуб «Венгжанка». На футбольному полі боровся за перемогу своєї команди до останньої хвилини гри. Не зрадив життєвому принципу й тоді, коли на рідну землю посунув російський окупант.

21-річний Микола Жидков змінив ігрову форму на однострій і пожертвував собою заради того, аби його нинішня велика, безстрашна, мотивована команда — Збройні Сили України, здобула Перемогу.

Старший солдат-спецпризначенець, вогнеметник Микола Жидков із позивним «Сокіл» загинув 01 червня 2023 року в районі селища Новодонецьке Донецької області.

06 червня на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища у вічність юного Воїна провели рідні, друзі, одноклубники, бойові побратими.

Слава Героям України, які захищають нашу землю та віддали своє життя за свободу та незалежність нашої Батьківщини!