Кіровоградська область, Кропивницький район

Станіслав Басистий — бронзовий призер Чемпіонату України з велоспорту

Дата: 16.10.2023 13:21
Кількість переглядів: 56

Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в груповій гонці та естафеті відбувся у Кропивницькому 14-15 жовтня.

Участь у змаганнях взяли 288 спортсменів із 28 команд. Соколівську громаду на чемпіонаті представляли п'ятеро вихованців КЗ ДЮСШ "Колос" Соколівської сільської ради із села Іванівка: Станіслав Басистий, Матвій Герасімов, Ростислав Сергієнко, Святослав Шило та Назар Гулак.

У перший день змагань крос на чотири кола Святослав Басистий виступав у групі старших юнаків і лідирував два перші кола, але у запеклій гонці фінішував третім і став бронзовим призером чемпіонату України.

На другий день змагань у командній гонці (естафета) на чотири кола у старшій віковій групі наші спортсмени зайняли четверте місце з 18 команд. За результатами змагань, Станіслав Басистий підтвердив свій статус кандидата в майстри спорту і кандидата в резерв збірної команди України з велосипедного спорту серед старших юнаків.

Гідно виступили у змаганнях і решта наших велосипедистів. Хлопці отримали цінний досвід, яскраві емоції і натхнення для подальших спортивних турнірів, адже цей чемпіонат став останнім у цьому сезоні.

Тренує спортсменів тренер-викладач Віктор Тарасенко.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом! Разом до Перемоги!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису