Соколівські аматори перемогли у міжнародному конкурсі мистецтв

Дата: 23.10.2023 12:24

Аматори та майстрині Соколівської громади здобули перемогу на міжнародному двотуровому благодійному конкурсі мистецтв «Європейська осінь», що відбувся у столиці Словаччини Братиславі і Києві.

На конкурсі мистецтв Соколівську громаду представили:

1. Хореографічний колектив «Вільні соколята» Вільненського сільського клубу-філії КЗ ЦССБК – стали лауреатами І-ї премії в номінації «естрадна хореографія», подяка керівнику колективу – Салієнко Анжелі Віталівні!

2. Вокальний колектив «Червона калина» Назарівського сільського клубу-філії КЗ ЦССБК – стали лауреатами І-ї премії в номінації «народний спів», подяка керівнику колективу – Романенку Роману Івановичу!

3. Гонопольська Катерина Федорівна, майстриня з с. Димине – стала лауреатом І-ї премії в номінації «авторське мистецтво», подяка – Любенко Наталії Олександірвні! (Ляльки "Бабусі-пліткарки" та "Чайниця")

4. Момот Наталія Павлівна, майстриня з с. Івано-Благодатне – стала лауреатом І-ї премії в номінації «авторське мистецтво», подяка – Мукусієнко Лесі Євгенівні! (Ляльки "Єдиноріжка" та "Малюк")

Вітаємо всіх невтомних та талановитих учасників конкурсу, бажаємо успіхів у їхній творчій діяльності! Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису