Вихованці КЗ ДЮСШ "Колос" завершили велосезон туристичним вікендом

Дата: 30.10.2023 09:59

Туристичним вікендом завершили сезон велосипедного спорту вихованці комунального закладу ДЮСШ "Колос" Соколівської сільської ради.

Дванадцятеро юних спортсменів разом зі своїм тренером Віктором тоТарасенко вирушили в неділю, 29 жовтня, у велосипедну мандрівку туристичними стежками рідного краю. Стартували у Соколівському, проїхали через Іванівку, Безводною і фінішували у Федорівці, загалом в один бік подолали 25 кілометрів.

Подорож видалася приємною не тільки гарними краєвидами золотої осені, а й гарним настроєм, адже хлопці каталися на катамаранах, рибалили, смажили шашлик. Якою ж смачною видалася страва, яку зготували власноруч!

Віктор Тарасенко зазначив, що цього спортивного року всі його вихованці були наполегливими, прагнули до перемог і показали гарні результати. Станіслав Басистий і Матвій Герасімов стали переможцями Чемпіонату України з велосипедного спорту серед старших юнаків у своїй віковій категорії. Хлопці отримали найвищі відзнаки Міністерства молоді та спорту України, зокрема, Станіслав Басистий має вісім нагород, а Матвій Герасімов одну.

Усі спортсмени залишилися задоволені таким яскравим завершенням велосезону і отримали заряд бадьорості і натхнення на майбутній спортивний рік. Віктор Тарасенко переконаний, що такі заходи дуже важливі, адже виховують у хлопців дух колективізму, взаємної підтримки і патріотизму. Наші хлопчики - юне покоління майбутнього України.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом!

Разом до перемоги!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису