Сьогодні – День енергетика: для шукачів роботи є вакансії! Цікаво які пропозиції та зарплатня?

Дата: 22.12.2023 15:14

Фото без опису

Щороку 22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні відзначається День енергетика. Це професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконалюванні й підтримці повсякденного життя населення.

Символічно, що свято збігається з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Якщо ви шукаєте роботу і маєте відповідну освіту, служба зайнятості пропонує майже 20 вакансій, які наразі відкриті у ПрАТ «Кіровоградобленерго». Серед затребуваних працівників є:

• майстер з експлуатації та ремонту машин і механізмів, заробітна плата – до 13 тис. грн;

• слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, заробітна плата – до 11 тис. грн;

• електромонтер з експлуатації розподільних мереж, заробітна плата – до 10 тис. грн;

• електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, заробітна плата – до 10 тис. грн;

• контролер енергонагляду, заробітна плата – до 9 тис. грн;

• машиніст бульдозера (будівельні роботи), заробітна плата – до 10 тис. грн;

• водій автотранспортних засобів, заробітна плата – до 11 тис. грн.

Знайшли підходящу пропозицію роботи? Вас цікавить офіційне працевлаштування? За детальною інформацією звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти за посиланням.

Цікавлять інші вакансії у регіоні? Пропонуємо: