13 тис. осіб отримали гранти, а 50 тис. осіб були забезпеченні навчанням: робота служби зайнятості у цифрах

Дата: 28.12.2023 14:41

Фото без опису

Робота Державної служби зайнятості (ДСЗ) у 2023 році в цифрах:

• 660 тисяч осіб отримали послуги ДСЗ;

• 13 тисяч осіб отримали гранти та мікрогранти на відкриття власної справи або розвитку бізнесу;

• майже 4 млн грн спрямовано на відшкодування витрат за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю;

• 50 тисяч осіб були забезпечені навчанням.

Серед пріоритетів на 2024 рік – робота з ВПО, учасниками бойових дій, людьми з інвалідністю, молоддю, диджіталізувати більшість послуг та посилити співпрацю з міжнародними партнерами. Державний центр зайнятості передбачає забезпечити навчанням до 100 тисяч людей, при цьому розширити перелік професій та спеціальностей для ваучерів.

Серед іншого – наступного року планується надати компенсацію за облаштування 10 тисяч робочих місць для людей з інвалідністю, передбачається участь 50 тисяч осіб у компенсаційних програмах та 15 тисяч осіб – у грантових програмах, буде розширено програму для ВПО тощо.

Детальніше: https://bit.ly/3RXcBVV