У Рівному стартує навчання за професією «Швачка»

Дата: 15.01.2024 11:49

У Рівному стартує навчання за професією «Швачка»

Швачка – це професія для креативних людей! Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості оголошує набір учнів на навчання за цією спеціальністю.

Долучившись до навчання, ви отримаєте не лише якісний теоретичний матеріал, а й здобудете практичні вміння на сучасному обладнанні навчального центру.

Усіх, хто прагне реалізувати свій талант у швейному ремеслі, запрошуємо долучитися до занять, початок – 24 січня 2024 року.

Знання і досвід вам передаватимуть висококласні викладачі та майстри виробничого навчання у сучасних обладнаних кабінетах і майстернях.

Опанувавши швейне мистецтво, ви зможете не тільки без труднощів знайти роботу та успішно побудувати кар’єру, а й започаткувати власний бізнес.

Більш детально про курси швачок можна довідатися у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування: контакти тут http://surl.li/pacfp або пишіть нам у Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF