У Соколівському відбулися змагання із фізичної підготовки

Дата: 15.01.2024 13:57

Відкритий чемпіонат із загальної фізичної підготовки відділення велосипедного спорту Соколівської ДЮСШ "Колос" серед юнаків, дівчат, молодших юнаків, молодших дівчат, присвячений Дню Соборності України, відбувся у Соколівському ліцеї сьогодні, 14 січня.

Участь у змаганнях взяли 50 учасників у трьох вікових групах. У групі старші юнаки перше місце за сумою очок здобув вихованець ДЮСШ "Колос" Станіслав Басистий, друге місце виборов Матвій Герасімов. У молодшій віковій групі перемогу здобув Назар Гулак, третє місце зайняв Кирило Граждан. Усі спортсмени з села Іванівка Соколівської громади, тренує хлопців тренер-викладач Віктор Тарасенко.

Усі призери відкритого чемпіонату отримали грамоти ДЮСШ "Колос" та призи від магазину "Пробайк", а ще заряд позитивних емоцій та налаштованість на участь у відкритій річній першості з велоспорту, яка відбудеться у квітні цього року.

Учасники змагань висловлюють подяку за організацію турніру директору Соколівського ліцею Руслану Снєоку, директору магазину "Пробайк" Олегу Королю, а також Збройним силам України за можливість займатися спортом.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису